29 certifikat RainBird Zahradním realizacím se věnujeme již řadu let a patříme tedy k těm zkušenějším v oboru. Maximální spokojenost našich zákazníků je pro nás nejen samozřejmostí, ale zároveň i tím nejlepším důkazem, že svou práci děláme dobře. Navrhneme a také realizujeme pro vás zahradu tzv. na klíč a to takovým způsobem, aby její následná údržba byla co nejjednodušší a tedy i co nejméně finančně náročná. Veškeré práce provedeme rychle a efektivně a vždy také s ohledem na vaše možnosti a požadavky. Jsme schopni a ochotni uspokojit každého klienta, ať už bude rozsah požadovaných prací jakkoliv velký a náročný.

Zahradní realizace jsou poměrně širokým pojmem a zahrnují tak celou řadu úkonů, jež jsme připraveni provést v té nejvyšší dosažitelné kvalitě a přitom za ceny, které vás jistě mile překvapí. Zásadním způsobem zvelebíme bezprostřední okolí vašeho domu a zpříjemníme vám tak chvíle volna, které budete moci trávit relaxací ve vaší nové zahradě.

Ve vaší zahradě založíme nebo obnovíme trávník či travní koberec, dle vašich představ vymodelujeme terén a v případě potřeby provedeme i zásadní rekultivaci. Soupis toho, co vám nabízíme, je skutečně obsáhlý. Věnujeme se rovněž sadové a krajinářské tvorbě, navrhujeme a také realizujeme závlahové systémy značky RainBird, provádíme pokládku zatravňovacích dlaždic ECORASTER a v neposlední řadě jsme schopni zajistit údržbu venkovních areálů či veřejných prostranství.

32 Certifikat Mach 2016 Vaší zahradě se dostane té nejlepší péče. Odborně provzdušníme trávník a provedeme potřebný řez stromů. Pokácíme staré a vysadíme nové a to i vzrostlé stromy. Vše dle vašich představ a požadavků. Zvládneme udržovat zahrady i veřejnou zeleň, vzrostlými květinami můžeme vybavit váš byt či kancelář, vyrobíme vám adventní věnec. Zajistíme vše, na co si jen vzpomenete, na profesionální úrovni a k vaší plné spokojenosti. Okolí vašeho domu jsme schopni zkrášlit tak zásadním způsobem, že zvýšíme nejen jeho estetickou, ale také tržní hodnotu. Staňte se našimi klienty a zjistíte, že slova jako nejde nebo neumíme, se v našem slovníku zkrátka nenacházejí.